Climathon

Climathon 2024

Już po raz czwarty Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia oraz Fundacją Fortis Pro Nobis organizuje wydarzenie pod nazwą Metropolitalny Climathon.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie w rozpropagowaniu informacji o naszym wydarzeniu, ze szczególnym uwzględnieniem informacji o zbliżającym się ostatecznym terminie rejestracji. Prosimy o rozesłanie naszego zaproszenia do Studentek i Studentów, osób współpracujących i sympatyków oraz umieszczenie informacji o wydarzeniu w swoich mediach społecznościowych i na stronie.

 

Tematem tegorocznej edycji konkursu jest MOBILNOŚĆ W MIEŚCIE, uczestniczyć w nim mogą studentki i studenci każdej polskiej uczelni, kierunku oraz trybu, wystarczy kreatywny umysł oraz chęć zrobienia czegoś dobrego dla naszej planety.

 

Podczas 24 godzinnej imprezy, uczestnicy mogą wygrać ciekawe nagrody, m.in. to aż 10 000 zł na realizację swoich pomysłów i nie tylko.

Do końca REJESTRACJI zostało już tylko 11 dni (20.10.2023 r.), a rejestracja uczestników odbywa się na stronie https://climathon.pl/rejestracja/

Tegoroczna edycja odbywa się wyłącznie stacjonarnie. Wspólnie będziemy pracować w Centrum Nowoczesnych Technologii Informatycznych Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

W tym roku Metropolitalny CLIMATHON odbędzie się w dniach 25-26 października.

Rejestracja może odbywać się grupowo jak i indywidualnie.

Szczegółową agendę wydarzenia można sprawdzić na naszej stronie https://climathon.pl w zakładce agenda.

Serdecznie zapraszamy do rejestrowania i udziału.


Opublikowano

w

, ,

przez

Tagi: