infoshare dev

Infoshare Dev! 24 października – Katowice 

Już niedługo odbędzie się Infoshare Dev, wydarzenie dla pasjonatów IT w Europie Środkowo-Wschodniej! 

Dołącz do 2000 ekspertów, programistów, architektów, specjalistów IT i innych geeków, którzy pragną rozwijać się i dzielić swoim doświadczeniem. Infoshare Dev to nie tylko konferencja – to prawdziwe święto technologii, które odbędzie się 24 października w Międzynarodowym Centrum Kongresowym Katowice.

 

Podczas tego wyjątkowego wydarzenia będziesz miał/a okazję uczestniczyć w prezentacjach i warsztatach spośród 4 ścieżek tematycznych, podzielonych na 2 sceny: Scenę Czerwoną, gdzie poruszone zostaną kwestie związane z Front-Endem, Web Developmentem, Java, a także UX/UI i wiele innych, oraz Scenę Niebieską, gdzie zgłębisz tajniki AI, Machine Learningu, Big Data oraz DevOps & Cloud. Lista potwierdzonych prelegentów wygląda imponująco. Swoją obecność potwierdzili: konsultant Front-end/UX Vitaly Friedman, AWS Hero i Java Champion Adam Bien, Harry Roberts (CSS Wizardry), Google Developer Expert in Web Technolgies Dominika Zając, Docker Captain Łukasz Lach, Executive & Business Coach Katarzyna Leszczyńska-Bohdan, Head of Technology w AWS – Tomasz Stachlewski oraz Developer Advocate Lead w Red Hat – Natale Vinto.

 

Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Odkryj najnowsze trendy i innowacje w świecie technologii, zdobądź praktyczną wiedzę od liderów branży, nawiąż wartościowe kontakty z ekspertami IT, porozmawiaj z potencjalnymi pracodawcami w strefie partnerów, a po konferencji baw się z nami na After Party!

Bilety są już dostępne, nie zwlekaj! Kliknij tutaj (https://dev.infoshare.pl/) i dołącz do nas na Infoshare Dev. To niezapomniane wydarzenie czeka na Ciebie!

Do zobaczenia na konferencji!


Opublikowano

w

,

przez

Tagi: