Lubelskie Dni Informatyki 2016

Lubelskie Dni Informatyki są coroczną konferencją skierowaną do pasjonatów IT. Jej uczestnicy mają możliwość wysłuchania wielu ciekawych prelekcji oraz warsztatów prowadzonych przez ekspertów z branży informatycznej. Wydarzenie umożliwia również osobom zainteresowanym pracą w branży IT spotkanie z doświadczonymi pracownikami, którzy mogą przybliżyć im, jak wygląda praca w ich zespole czy też jakie są wymagania od pracowników. Zainteresowani mogą również zostawić swoje CV potencjalnym pracodawcom. Dodatkowo uczestnicy mają możliwość wygrania wielu nagród podczas licznych konkursów sprawdzających wiedzę informatyczną. Dla osób pragnących zrelaksować się między prelekcjami udostępniona jest strefa cateringowa oraz strefa rozrywki.

W czasie trwania tegorocznej, dziewiątej już edycji LDI, prelegenci przybliżą informacje na temat nowych technologii, które w najbliższym czasie zrewolucjonizują rynek informatyczny.

W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszam na stronę internetową konferencji –http://ldi.org.pl. W razie dodatkowych pytań lub wątpliwości zachęcam do kontaktu.


Opublikowano

w

przez

Tagi: