Baner CYBERSEC 2019

Wolontariat dla studentów podczas CYBERSEC CEE 2019

Interesujesz się bezpieczeństwemstosunkami międzynarodowymicyfryzacją i nowymi technologiami? Chcesz uczestniczyć w największym wydarzeniu dedykowanemu zagadnieniom cyberbezpieczeństwa w Europie Środkowo-Wschodniej? Dołącz do zespołu CYBERSEC i pomóż nam przy organizacji CYBERSEC CEE 2019!

Czym jest CYBERSEC CEE 2019?

CYBERSEC CEE 2019 to poszerzona formuła Europejskiego Forum Cyberbezpieczeństwa – CYBERSEC, jednej z największych konferencji organizowanej w celu wzmocnienia światowego systemu cyberbezpieczeństwa. Co roku na Forum gościmy ponad 1 000 uczestników i 150 wysokiego szczebla prelegentów m.in. przedstawicieli polskiej i zagranicznej administracji publicznej, Unii Europejskiej, NATO i wielu innych najważniejszych organizacji międzynarodowych.

CYBERSEC 2018 in snapshots: The Quest for Cyber Trust

CYBERSEC odbył się już w Krakowie, Warszawie, Brukseli i Waszyngtonie. W tym roku to z Katowic uczynimy światową stolicę cyberbezpieczeństwa, w której z okazji jubileuszowej edycji konferencji, oprócz flagowego projektu jakim jest Forum organizujemy dodatkowe wydarzenia m.in. największe w Europie Środkowo-Wschodniej targi cyberbezpieczeństwa CYBERSEC EXPO 2019, CYBERSEC Regions & Cities, CYBERSEC WOMEN, CYBERSEC for Development i wiele innych.

CYBERSEC CEE 2019: Securing the World’s Digital DNA. Save The Date video.

Chcesz nabrać doświadczenia w organizacji jednej z największych konferencji poświęconej cyberbezpieczeństwu w Europie?Zapraszamy do zgłaszania się na wolontariat przy organizacji CYBERSEC CEE 2019!
CYBERSEC CEE 2019 odbędzie się w dniach 29-30.10.2019 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Wymagania:

• dyspozycyjność w dniu 28.10 (poniedziałek), w którym odbędzie się szkolenie w lokalizacji wydarzenia, oraz w dniach 29-30.10 (wtorek-środa) podczas CYBERSEC CEE;
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego oraz angielskiego (min. Poziom B2);
  • punktualność;
  • komunikatywność;
  • wysoka kultura osobista.

Twój zakres obowiązków będzie się różnił w zależności od działu, do którego zostaniesz przydzielony. Część zadań obejmuje: kompletowanie pakietów konferencyjnych, udzielanie informacji logistycznych i organizacyjnych, pilnowanie porządku i ruchu uczestników w miejscu organizacji konferencji, rejestrację uczestników, pomoc techniczną w salach wydarzenia, pomoc logistyczną dla prelegentów konferencji na lotnisku Katowice-Pyrzowice oraz Kraków-Balice itd.

Oferujemy:

• transport na trasie Kraków-Katowice i Katowice-Kraków w dniach 28-30.10;
  • wyżywienie;
  • możliwość udziału w wydarzeniach CYBERSEC CEE 2019 (jeśli nie kolidują one z realizacją obowiązków);
  • referencje potwierdzające współpracę i rzetelność wykonywanej pracy;
  • zdobycie doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku przy organizacji prestiżowej konferencji.

Sposób aplikacji

Wyślij CV na adres hr@ik.org.pl (w języku polskim lub angielskim) z „WOLONTARIAT CYBERSEC” w temacie wiadomości. Zgłoszenia przyjmujemy do 16.10.2019 r.
Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. O przyjęciu na wolontariat decyduje kolejność zgłoszeń oraz doświadczenie kandydata.

Nie zwlekaj i zgłoś się już dziś!

Przesłanie do Stowarzyszenia Instytut Kościuszki („Stowarzyszenie”) danych osobowych w zakresie szerszym, niż imię, nazwisko, e-mail i/lub telefon stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Stowarzyszenie w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę możną wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Grafika baner CYBERSEC

przez