Konferencja o technologiach Microsoft

XI edycja EXPERT SUMMIT 2023 (online) już w listopadzie tego roku!

Zapraszamy serdecznie do udziału w wydarzeniu EXPERT SUMMIT 2023 – All about Microsoft technologies (online).

Ma ono miejsce 9 listopada 2023 roku w formie konferencji online. Dzięki temu wygodnie ze swojego domu lub biura można w pełni bezpłatnie uczestniczyć w największym cyfrowym wydarzeniu poświęconym technologiom Microsoft w Polsce.

Celem wydarzenia jest integracja środowiska akademickiego z branżą IT,  po której stronie konferencja zrzesza architektów, programistów, devopsów, projekt managerów, projektantów baz danych specjalistów od zabezpieczeń, administratorów sieci czy przedstawicieli wielkiego biznesu.

Zapewniamy bezpłatne bilety dla wszystkich wykładowców i studentów Państwa uczelni: https://app.evenea.pl/event/expertsummit2023/

W trakcie wydarzenia będzie miało miejsce wiele wartościowych merytorycznie prezentacji. Wśród poruszonych ścieżek tematycznych znajdą się między innymi:

1. “Monitorowanie i ochrona Power Platform z użyciem narzędzi Microsoft”

2. „Skrzynia programisty”

3. “Azure OpenAI i „normalne” programowanie – jak te dwa światy połączyć?”

4. “Praktyki DevOps w projekcie Data”

5. “Z Azure DevOps do GitHub Actions z użyciem ChatGPT”

6. “Czego nauczyliśmy się podczas migracji do .NET MAUI?”

7. “Jeden kod, jedna robota czyli aplikacja Web i Aplikacja na telefon za jednym zamachem.”

8. “App Governance w Microsoft Defender for Cloud Apps”

9. “Sekrety FinOps dla praktyków”

10.  “PostgreSQL dla programistów SQL Server”

11.  “Global Secure Access – co to jest jak i tego używać”